موقعیت
ویلا تابستانی
1400/04/31

ویلا تابستانی

ویلای تابستانی

 

ویلای تابستانی

 

 

معماران Elmo Swart بخش مدرن و خیره کننده را در یک خانه سنتی با سقف کاهگلی در دوربان، آفریقای جنوبی تکمیل کرده اند. این بخش روشن، زاویه دار و باز، فضای سرگرمی و حریم خصوصی را ایجاد می کند، که هر دو منظره ای از مناطق طبیعی اطراف این خانه را برای ساکنان فراهم می کنند.

 

بالکن ویلای تابستانی

 

 

این بخش معاصر در خانه قدیمی با سقف کاهگلی کاملاً در تضاد با طرح اصلی است. منحنی های صاف و زاویه دار شکل خارجی اصالت را منعکس میکند، و جریان طبیعی به آن اضافه شده است تا انتقال از قدیم به جدید را انظر بصری متعادل کند. یک صفحه از شاخه های نازک دور ایوان خارجی پیچیده، و سرسبزی این بخش به لطف پنجره های قدی بزرگ به داخل نیز ورود میکند. علیرغم ویژگی های معاصر، معماران Elmo Swart موفق شدند تا احساس طبیعی که سازه کاهگلی قدیمی ایجاد میکرد حفظ کنند.

 

ویلای تابستانی، اتاق خواب

 

 

فضای داخلی این خانه راحت و آرام است، یک حساسیت طبیعی مداوم از طراحی خارجی. فضای داخل توسط پیجره های بزرگ و نورهای گرم از فاصله کم روشن میشود. در حالی که فضای خارجی به معاصر نزدیک است، لوازم داخل بیشتر سنتی هستند- مبلمان های چوبی کلاسیکی که در خانه کاهگلی قبلی میتوانستید پیدا کنید.

درون و بیرون، یک پروژه جدید توسط معماران Elmo Swart یک موفقیت در طراحی است، چیزی که فلسفه سازه اصلی را با حساسیت مدرن حفظ میکند.

 

خانه ویلایی، اتاق غذا خوری

 

 

این سازه بنا بود برای اضافه کردن یک اتاق خواب اصلی، دو اتاق مطالعه، و یک فضای سرگرمی چند منظوره و یک گالری هنری گسترش یابد. گرچه شکل این توسعه جدید یک سادگی اولیه ای دارد که به محض دیدن متوجه خواهید شد که یک لایه از پیچیدگی به هر اتاق کاراکتر حجمی خودش را میدهد.

گالری جدید خطی بخشی از یک کانال با انتهای باز را شکل میدهد که با پیچیدن زمین_دیوار_ سقف شکل گرفته تا از نظر بصری به راه روی داخلی در سمت مخالف وصل شود. با پایین آمدن از جاده کلوف فالز، این سازه همچنین به عنوان یک پنجره تصویری برای به قاب کشیدن شعله های آفریقایی عمل میکند.

 

پنجره ویلا به سمت بیرون

 

 

ترجمه: مهندس نگین نیک بخش 

 بانک مقالات ایران سیب

 

بیشتر بخوانید:


تعداد بازدیدها: 506

نظر کاربران

نظرتان را با ما در میان بگذارید

ایران سیب

ایران سیب بزرگترین مرجع اطلاعات احداث، بستری مناسب برای ارتباط تخصصی بین کارفرمایان و پیمانکاران

ارتباط با ما

تهران - پیروزی

021-77754099
09120390205


خبرنامه

در خبرنامه هفتگی ما مشترک شوید و با ما در ارتباط باشید.

نمایش فرم خبرنامه
آمار بازدید
امروز:4256
دیروز:4712
هفته:29606
ماه:104082
سال:399550