موقعیت

پرسش و پاسخ ایران سیب

پرسش و پاسخ ایران سیب

پرسش و پاسخ ایران سیب

ایران سیب با جمع آوری و تفکیک اطلاعات فعالین حوزه احداث، به عنوان مرجعی قابل اتکا و به روز بستری قدرتمند برای ارتباطی مطمئن وکارآمد فراهم می آورد به سبب این ارتباط موثر توسعه صنعتی سازی با سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت و نیز مشتریان نیازمندی های خود را بهتر وراحت تر پیدا خواهند کرد.
ایران سیب در نظر دارد با توسعه صنعتی سازی و بهبود روابط بین مشتریان، پیمانکاران و کارفرمایان کیفیت ارائه خدمات مطابق با استاندارد های بین المللی را بالا برده و با ایجاد رقابت بین فعالین باعث افزایش خلاقیت، توسعه و پیشرفت آنان گردد.
بانک اطلاعات ایران سیب به طور کاملا رایگان در دسترس همگان خواهد بود و برای پیشرفت روز افزون جامعه احداث تمامی تلاش خود را به کار می بندد.
تیم جمع آوری داده ایران سیب با مستند سازی اطلاعات بیش از 50,000 فعال درحوزه احداث گامی بزرگ در تکمیل بانک اطلاعات احداث کشور برداشته است در این میان از تمامی شاغلان، متخصصان، مهندسان، دانشجویان و ... فعال در حوزه احداث دعوت به عمل می آوریم که در راستا تکمیل و گسترش این بانک اطلاعاتی، ایران سیب را یاری نمایند.
ایران سیب، اطلاعات جمع آوری شده فعالین راآنالیز کرده و صحت آنان را بررسی می کند و کیفیت کارآنان در فاز دوم ارتقا بانک اطلاعاتی مورد ارزیابی قرار می گیرد از همین رو در حال حاضر کیفیت ارائه خدمات و اصول کاری و حقوقی داده های معرفی شده را تضمین و یا تایید نمی کند.
به همین دلیل کاربران وب سایت برای اخذ قرارداد با صاحبان معرفی باید قوانین تجارت، اصول کاری وحرفه ایی را در نظر بگیرند تا با مشکل یا مسئله مواجه نشوند. قوانین و مقررات حریم شخصی و ثبت آگهی در وب سایت ایران سیب در دسترس کاربران قرار داده شده است
فعالین حوزه احداث می توانند به دو صورت اطلاعات خود را در بانک اطلاعات ایران سیب وارد نمایند. روش اول تماس با اپراتوران بانک اطلاعاتی از طریق تماس تلفنی، صندوق تماس با ایمیل و یا ارسال اطلاعات از طریق شبکه های اجتماعی ، روش دوم ، فعالین محترم می توانند بعد از مطالعه قوانین ثبت معرفی با مراجعه به درگاه ثبت معرفی و ساخت پروفایل کاربری اقدام به ایجاد صفحه معرفی کسب و کار خود به صورت کاملا رایگان نمایید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به راهنمای وب سایت ویدئو آموزشی ثبت نام را ملاحضه کنید.
ایران سیب برای افزایش آمار بازدید و بهتر شدن معرفی در وب سایت ایران سیب خدمات متنوعی را برای فعالین حوزه احداث در نظر گرفته است، شما عزیزان می توانید با مراجعه به بخش تعرفه آگهی از تعرفه های تبلیغات و پکیج های افزایش بازدید مطلع شوید.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه ی تعرفه های آگهی، یکی از روش های پرداخت تعرفه ها را برگزینید. همچنین نیز ایران سیب با ایجاد درگاه پرداخت امن شاپرک، بستری مطمئن برای پرداخت در اختیار کاربران قرار داده است.
ایران سیب در راستای صنعتی سازی به منظور تمرکز روز افزون برتوسعه پایدار و سیاست های سبز صنعتی گام های ارزشمندی برداشته است و همکاری گسترده ایران سیب با مجموعه ها و تشکل های مشترک المنافع در بهبود سرعت پیشرفت این موضوع قوت بخشیده است بدین منظور ایران سیب فضایی صمیمی برای بحث پیرامون این موضوع در وب سایت فراهم دیده است.
ایران سیب با اخذ نماد رسانه و نماد اعتماد الکترونیکی، در راستای احترام به حقوق کاربران تمامی تلاش خود را به کار می بندد و در راستای حفظ حریم شخصی و حقوط مادی و معنوی کاربران استاندارهای کشوری و بین المللی را بکار می گیرد. در آینده نزدیک برای تحکیم این موضوع مجوز های دیگررا نیز اخذ خواهد نمود.
نماد سه گانه اعتماد ایران سیب به کسب و کارهایی اعطا می شود که ابتدا صحت و درستی اطلاعات آنان کامل بوده و سپس توسط تیم ارزیابی ایران از لحاظ استاندارد های خدماتی و کاری بررسی شده باشند. در قسمت خدمات، نماد اعتماد ایران سیب می توانید شرایط اخذ نماد را مطالعه نمایید و در صورت نیاز درخواست نمایید.
به منظور احقاق اهداف کلان پروژه ایران سیب و توسعه صنعتی سازی می توانید ایران سیب را در این مسیر جذاب همراهی نمایید. علاقه مندان می توانند برای اطلاع از فرصت های سرمایه گذاری و اهداف پروژه ایران سیب با مجموعه ما در ارتباط باشند.

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق تماس با ما و یا راه های ارتباطی دیگر با ایران سیب در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.تعداد بازدیدها: 633

تگ ها

نظر کاربران

نظرتان را با ما در میان بگذارید

ایران سیب

ایران سیب بزرگترین مرجع اطلاعات احداث، بستری مناسب برای ارتباط تخصصی بین کارفرمایان و پیمانکاران

ارتباط با ما

تهران، پیروزی، نرسیده به تقاطع کریمشاهیان، پلاک 200

021-91620020
09120390205


خبرنامه

در خبرنامه هفتگی ما مشترک شوید و با ما در ارتباط باشید.

نمایش فرم خبرنامه
آمار بازدید
امروز:796
دیروز:3118
هفته:15114
ماه:71993
سال:176951

آنلاین: 10