موقعیت

Ad-Registration-Rules

Ad-Registration-Rules

Ad-Registration-Rules

قوانین ثبت معرفی و آگهی تبلیغاتی در وب سایت ایران سیب چیست؟

ثبت معرفی

تمامی افراد حقیقی و حقوقی، کارفرمایان، پیمانکاران، مهندسان، طراحان، شرکت های دانش بنیان، کسب و کارهای کوچک، تولیدکنندگان، وارد کنندگان انواع محصولات و همه کسب و کار های مرتبط با صنعت ساختمان و صنعت احداث و... میتوانند با ثبت نام در وب سایت ایران سیب به طور رایگان اقدام به ساخت حساب کاری کرده و مشخصات و اطلاعات کسب و کار خویش را به نمایش بگذارند.یا اینکه میتوانید از طریق ارتباط با مدیران وب سایت، اطلاعات کسب و کار خود را با ما در میان گذاشته تا ما خود صفحه معرفی شما را ایجاد کنیم.

چنانچه صاحب چند کسب و کار هستید میتوانید از طریق حساب کاربری خود اقدام به ساخت صفحه ای مجزا بپردازید.

برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و بروز مشکلات می بایست قوانین و مقرارت و همچنین سیاست حفظ حریم شخصی مختص این وب سایت را مطالعه نمایید.از همکاری شما پیشاپیش سپاس گزاریم.

اطلاعات برخی مشاغل و فعالان صنعت ساختمان جهت تکمیل بانک اطلاعاتی ایران سیب قبلا جمع آوری و توسط مدیران وب سایت در وب سایت درج شده است.چنانچه اطلاعات ثبت شده شما توسط مدیران وب سایت نیاز به ویرایش ، تغییرات و یا حتی حذف کلی داشت، میتوانید از طریق ارتباط با ما یا گزارش سوء استفاده ما را در جریان گذارده و مدیران در اولین فرصت به پاسخگویی و اصلاح آن بپردازند.

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار صفحات معرفی، ایران سیب ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان معرفی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین وب سایت ایران سیب مجاز است هرگونه پیام، صفحه معرفی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد در صورت منافات با قوانین و اصول اخلاق مداری را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف صفحه معرفی و آگهی تبلیغاتی صادر شده باشد، ایران سیب فوراً اقدام به حذف صفحه معرفی و آگهی تبلیغاتی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 4 مورد باشد، ایران سیب به صلاحدید خود و انجام بررسی های لازم و پیگیری، ممکن است اقدام به حذف صفحه معرفی و اگهی تبلیغاتی نماید.حذف آگهی های تبلیغاتی در دو فرض اخیر، ایران سیب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی تبلیغاتی حذف شده به کاربر ندارد.

 به منظور درج بی نقص صفحات آگهی و بهبود عملکرد وب سایت و تجربه کاربران، شرایط زیر برای ثبت صفحات معرفی در وب سایت ایران سیب وضع شده‌اند.رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر صفحات معرفی و افزایش بازدید از اطلاعات درج شده شما نیز می‌گردد.

- اطلاعات کسب و کار ها تا زمانی که صاحبان آنان مایل باشند در بانک اطاعاتی ایران سیب به طور رایگان نگهداری میگردد.چناچه مایل به حذف اطلاعات باشد به طور کامل داده های آنان از دیتابیس ایران سیب حذف می گردد .

- هر کاربر فقط مجاز به ثبت معرفی کسب و کار خود است.درج معرفی های تکراری، مشابه و یا چند معرفی با یک تصویر مشابه مجاز نمی باشد.

- هر معرفی تنها در یک شهر قابل انتشار است.

- هر صفحه معرفی می‌بایست نشان‌دهنده یک نوع کسب و کار یا خدمت باشد شما عزیزان میتوانید در صورت مالکیت کسب و کارهای متعدد از یک حساب کاربری اقدام به ثبت صفحه معرفی کسب و کارهای دیگرتان نمایید.

- با پرداخت تعرفه معرفی های برجسته میتوانید صفحه معرفی خود را بالاتر از دیگر آگهی ها در صفحه اصلی وب سایت برای افزایش بازید، قرار دهید.

- صفحه های معرفی ثبت شده از طریق نسخه اندروید و iOS ایران سیب و هم بر روی وب سایت ایران سیب منتشر شده و هم از طریق موتور‌های جستجو (مانند گوگل و یاهو) قابل مشاهده و دسترسی است.

- پس از ثبت و انتشار صفحه معرفی، ویرایش اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تماس و همچنین دسته‌بندی معرفی، شهرو دیگر اطلاعات ارتباطی کاربر، امکان پذیر است.

- کاربران میتوانند تا 8 تصویر را در صفحه معرفی خود قرار داده و ویرایش نمایند.تصاویر می بایست با کیفیت قابل قبول و واضح باشد.هرگونه عکس نامربوط و منافی با قوانین و مقررات کشور حذف و به کاربر تذکر داده شده و در صورت تکرار کاربر تعلیق میگردد.

 

* هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و کاربر درج کننده معرفی مسئول آن تلقی شده و ایران سیب در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.تصاویر بیش اندازه بزرگ یا بسیار کوچک نمایش داده نخواهد شد.

 

شرایط مشاهده و استفاده از معرفی ها

هرگونه استفاده از وب سایت ایران سیب به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. ایران سیب هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.

- تلاش بانک اطلاعاتی ایران سیب، نشر معرفی ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت معرفی ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال معرفی ها برعهده نمی‌گیرد.معرفی های دارای نماد اعتماد ایران سیب از لحاظ صحت اطلاعات و خدمات بررسی شده اند و رزومه کاری آنها ثبت می گردد.

- مسئولیت استفاده از معرفی های این سایت بر عهده ی شماست و ایران سیب هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده ی شما از این وب سایت ندارد.از شما خواهشمندیم قوانین کسب و کار ، مقرارات حقوقی تجارت را در نظر گرفته و خود را از مشورت مشاوران خبره بی نصیب نگذارید.

- ایران سیب هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با کاربران حقیقی یا حقوقی جهت ثبت معرفی ها منعقد نمی‌کند. کاربرانِ ایران سیب در هر لحظه قادر به ویرایش صفحه معرفی خود هستند، بنابراین ایران سیب، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع معرفی درج شده در وب سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به بانک اطلاعاتی ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشا، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهء فرستنده اطلاعات است.

- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به ایران سیب که به واسطه‌ء اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در وب سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد بوده و ایران سیب مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

امکانات ویژه برای افزایش بازدید

درج معرفی در تمامی دسته‌بندی‌های ایران سیب به جز قسمت مذاکره و مناقصه رایگان است، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از مواردی که در ادامه ذکر شده‌اند، سریع‌تر و بهتر مخاطبان صفحه معرفی خود را پیدا کنید و آمار بازدید خود را بالا ببرید.

معرفی های برجسته

شما عزیزان می توانید با پرداخت تعرفه معرفی های برجسته صفحه معرفی خود را بالاتر از دیگر آگهی ها در صفحه اصلی وب سایت برای افزایش بازید، قرار دهید.معرفی های برجسته دو گروه نمایش خواهند شد که تعرفه های آن در قسمت تعرفه های ثبت آگهی ذکر شده است.

نردبان معرفی

شما با استفاده از نردبان می‌توانید معرفی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست معرفی ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت معرفی های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند.


لینک وب‌سایت

شما می‌توانید لینک وب‌سایت کسب و کار خود و اطلاعات شبکه های اجتماعی خود را در قسمت تکمیل اطلاعات حساب کاربری وارد کنید تا به صورت آیکون لینک شده در کنار اطلاعات تماس منتشر گردد؛ برای نمایش لینک وب سایتتان ابتدا باید لینک وب سایت ایران سیب را وب سایت کسب وکار خود قرار دهید (تبادل لینک ).

 

بنرهای تبلیغاتی

اسلاید شو صفحه اصلی، مکان های در نظر گرفته شده در صفحه اصلی، صفحات معرفی و پروفایل حساب کاربری برای قرار گیری بنرهای کسب و کارها درنظر گرفته شده است شما عزیزان میتوانید با مراجعه به تعرفه های ثبت آگهی از هزینه های درج این آگهی ها با خبر شده و از طریق فرم تماس با ما و یا تماس مستقیم با مدیران وب سایت ، جایگاه بنر مورد نظر را انتخاب و پس از عقد قرارداد ، بنر شما در وب سایت نمایش داده شود.

 

پکیج های افزایش بازدید

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به تعرفه های ثبت آگهی از پکیج های متنوع در نظر گرفته شده ایران سیب بازدید به عمل آورده و مناسب ترین آن را برگزینید.ایران سیب در شبکه های اجتماعی پرطرفدار با ترفند ها و روش های مختلف برای افزایش بازید شما برنامه خواهد داشت.

 


تعداد بازدیدها: 234

نظر کاربران

نظرتان را با ما در میان بگذارید

ایران سیب

ایران سیب بزرگترین مرجع اطلاعات احداث، بستری مناسب برای ارتباط تخصصی بین کارفرمایان و پیمانکاران

ارتباط با ما

تهران، پیروزی، نرسیده به تقاطع کریمشاهیان، پلاک 200

021-77754099
09120390205


خبرنامه

در خبرنامه هفتگی ما مشترک شوید و با ما در ارتباط باشید.

نمایش فرم خبرنامه
آمار بازدید
امروز:2310
دیروز:2870
هفته:18122
ماه:85062
سال:701670

آنلاین: 48