موقعیت
Website-rules

Website-rules

قوانین و مقررات وب سایت ایران سیب

 

1. درباره وب سایت

 

به وب سایت ایران سیب خوش آمدید. این وب سایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان بانک اطلاعاتی کسب و کارهای مرتبط با صنعت ساختمان و مهندسی جمع آوری شده توسط گروه ایران سیب که برای تسهیل ارتباط شما عزیزان با نیازمندهای مد نظر در این وب سایت بصورت منظم و ساده فهرست‌بندی شده‌اند شما میتوانید به جستجو ، مقایسه و انتخاب بهترین مورد بپردازید. وب سایت ایران سیب این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی رایگان شما به  تمامی محتوای بانک اطلاعاتی وب سایت فراهم می‌کند.صاحبان کسب و کار نیز می توانند با مجموعه ایران سیب برای ارتباط گرفتن بهتر و جذب بیشتر مشتریان همکاری داشته باشند.

این وب سایت به وسیله نام شرکت ایران سیب مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور شرکت ایران سیب است. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع ارتباط از طریق بانک اطلاعاتی با صاحبان کسب و کار به وسیله این شرکت برای شما عزیزان فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وب سایت و ارتباط از طریق ما با صاحبان کسب وکار نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وب سایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

 

شرکت ایران سیب این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند ، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وب سایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.

 

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل info@irancib.com با ما در میان بگذارید.

 

 

2. پذیرش شرایط و قوانین

 

شما با ادامه استفاده از وب سایت ایران سیب و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش " توافق نامه " شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در بخش ساخت حساب کاربری قرار داده شده موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

 

 

3. ثبت نام و ساخت حساب کاربری ( ثبت رایگان معرفی )

 

نخستین گام برای معرفی کسب و کار خود در وب سایت ایران سیب این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید و صاحب حساب کاربری برای معرفی کسب و کار خود شوید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

-   نام و نام خانوادگی

-   آدرس ایمیل

-   استان

-   شهر

 

در ادامه شما با تکمیل فرم صفحه معرفی برای سهولت در برقراری ارتباط مشتریان با شما ، اطلاعات مکانی و ارتباطیتان را با ما به اشتراک می گذارید.

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وب سایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های تعیین شده در این صفحه را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع و ویرایش اطلاعت و همچنین خدمات افزایش بازدید در صورت تمایل توسط سایت به شما اعطا می‌شود. هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری می‌باشد.

 

اطلاعات شخصی شما در وب سایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.


4. تعهدات کاربران

 

شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید :

-  شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما یا تعلیق حساب کاربریتان شود.

-  شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.

-  دسترسی و استفاده از این وب سایت محدود ، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.

-  شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی اطلاعات کسب وکارتان در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.شما میتوانید تغییرات اطلاعاتی درباره کسب و کارتان را با ما در میان گذاشته تا ما برای تصحیح آن اقدام نماییم.

استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

-  برای اهداف غیر قانونی

-  برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

-  برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

-  برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

-  برای تبعیض ، سواستفاده ، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت ، گرایش جنسی ، مذهب ، قومیت ، نژاد ، سن ، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

-  برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

-  برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت ، وب سایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.

-  برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

-  برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

-  برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

 

5. تبلیغات و افزایش بازدید صفحه معرفی

 

برای استفاده از خدمات تبلیغات و افزایش بازدید از صفحه معرفی کسب و کارتان باید هزینه تعیین شده در " تعرفه های ثبت آگهی " را برای فعال سازی خدمات مورد نظر بپردازید.

پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.

شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات تبلیغاتی وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده ، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند ، می‌پذیرید.

بعد از پرداخت ، هزینه خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

 

 

6. همکاری با کسب و کار های معرفی شده


معرفی و درج اطلاعات کسب و کار ها در این وب سایت بدین معنا نخواهد بود که شرکت ایران سیب این مجموعه ها تضمین کند ( به جز کسب و کار های دارای نماد اعتماد ایران سیب – نماد اعتماد ایران سیب فقط هویت و اعتبار این کسب و کار های را تضمین میکند ) به همین علت برای جلوگیری از سوء استفاده و کلاهبرداری همواره قوانین و ضوابط همکاری و شغلی را برای هرگونه ارتباط و عقد قرارداد با این مجموعه های معرفی شده در نظر بگیرید تا از بوجود آمدن هر گونه آسیب و ضرر مالی و معنوی جلوگیری کند.شرکت ایران سیب هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات بوجود آمده پیرامون ارائه خدمات این کسب و کار ها و یا هرنوع ضرر های بوجود آمده برای شما ، نخواهد داشت.7. کپی رایت و مالکیت معنوی


علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری ، نام های تجاری و اسامی ، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده ، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری ، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم ، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

مطالب و موضوعات این وب سایت از جمله نوشته ها ، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

شرکت ایران سیب تمامی حقوق و منافع مرتبط با وب سایت خود را حفظ می‌کند:

- نام کسب و کار ، نام تجاری ، نام و آدرس سایت ، علامت تجاری ، طرح صنعتی و کپی رایت این شرکت

- حق استفاده از نام کسب و کار ، نام تجاری ، طرح صنعتی ، علامت تجاری و ...

 

 

8. سلب مسئولیت عمومی

 

- این شرکت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است اطلاعات کسب و کار های را بروز و کامل معرفی نماید ولی نمی‌تواند دقیق بودن برخی اطلاعات را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.

- هم‌چنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات ، خدمات و اطلاعات کسب و کارهای معرفی شده دقیقا مطابق انتطارات شما باشد.

- هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

- ایران سیب مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:

- هر گونه خسارت یا آسیب و یا در نتیجه ناتوانی کسب و کار های معرفی در حمایت از مصرف کننده رخ داده باشد.

- از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی از ارتباط با خدمات کسب و کار های معرفی شده در این وب سایت

- قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وب سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.  

-  محتوای بخش قیمت مصالح از  شرکت های معتبر و بازارهای بین المللی دریافت میگردد.

- این شرکت تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وب سایت بدون وقفه ، به موقع ، امن و بدون خطا است.و در این مورد مسئولیتی به عهده این شرکت نیست.

- این شرکت تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از وب سایت و خدمات آن به دست بیاید ، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات این شرکت می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.

- ممکن است اطلاعاتی در وب سایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات کسبو کارها و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این شرکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است اطلاعات کسب و کاری را به درخواست صاحب آن کسب و کار حذف نماید و از این جهت مسئولیتی متوجه این شرکت نیست. این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد ، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

 

9. محدودیت مسئولیت

 

- این شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در وبسایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است ، ندارد ، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت ، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آن‌ها  ارائه شده است ، ایجاد یا معرفی شده باشد.

- لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. همچنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه همکاری با کسب وکارهای معرفی شده ، خدمات ارائه شده توسط این کسب و کار ها و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

 

 

10. خاتمه همکاری

 

مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در وب سایت متوقف یا لغو کند.اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید ، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید ، ممکن است به صلاحدید خود ، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.


تعداد بازدیدها: 814

ایران سیب

ایران سیب بزرگترین مرجع اطلاعات احداث، بستری مناسب برای ارتباط تخصصی بین کارفرمایان و پیمانکاران

ارتباط با ما

تهران، پیروزی، نرسیده به تقاطع کریمشاهیان، پلاک 200

021-91620020
09120390205


خبرنامه

در خبرنامه هفتگی ما مشترک شوید و با ما در ارتباط باشید.

نمایش فرم خبرنامه
آمار بازدید