موقعیت

درباره ما

درباره ما

درباره ما

ایران سیب - بانک اطلاعات احداث ایران

IRAN CIB - Iran Construction Information Bank

 

کسب تجربه ارزشمند طی سالیان متمادی و اجرای موفق پروژه های مختلف عمرانی ایده ی شروع پروژه ای بزرگ در راستای خدمت رسانی و تسهیل ارتباط میان صنعت گران ، را بوجود آورد.با بررسی راه های مختلف اجرایی ، جمع آوری اطلاعات مناسب ، بررسی نیازها و انتظارات مختلف ، پیش بینی دور نمای ایده ؛ در نهایت منجر به پخته تر شدن اهداف و اجرای گام اولیه گردید.

با گردآوری تیمی نخبه در زمینه های مختلف کاری و فرآهم آوری سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز سرانجام پروژه ایران سیب در سال 1398 با رویکرد ایجاد بستری مناسب و ساخت فضایی صمیمی برای تسهیل ارتباط کارفرمایان با پیمانکاران فعالیت خودش را به طوری رسمی آغاز نمود.چرا که در صنعت ساخت همیشه برای کارفرمایان این دغدغه وجود داشت تا از بین پیمانکاران مجرب با توجه به هزینه و کیفیت بهترین انتخاب خود را داشته باشند تا بتوانند همراه با کیفیت مناسب در ساخت و اجرای پروژه سود حاصل از سرمایه گزاری را کسب نمایند .
 

       ایران سیب به عنوان اولین مجموعه خصوصی مستقل با شعار مرجع اطلاعات و ارتباطات کارفرمایان و پیمانکاران ایران پا به عرصه جذاب صنعت گذارده است.
 

یکی از اهداف مهم ایران سیب‌ صادر کردن دانش‌ مهندسی به وسیله بستر دیجیتال مارکتینگ به کشور های همسایه ترکیه ، قطر ، عمان ، عراق و... می باشد ، با توجه بدین که خیل عظیمی از پیمانکاران ایرانی  پتانسیل اجرای پروژه های بین المللی را با کیفیت بسیار مطلوب دارا می باشند ولی به دلیل عدم شناخت صاحبان سرمایه در کشور های مذکور ، همکاری با این پیمانکاران نخبه تا به امروز میسر نشده است.


اجرای کامل اهداف ایران سیب و همراهی صنعت گران عمران ، انقلابی بزرگ در زمینه ارتباط بین کارفرمایان و پیمانکاران شکل خواهد داد ، که بدون شک ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات عمرانی را درپی خواهد داشت.
                                                                                                                
                                                     
 
                                                                                                             با ما همراه باشید.


تعداد بازدیدها: 1811

ایران سیب

ایران سیب بزرگترین مرجع اطلاعات احداث، بستری مناسب برای ارتباط تخصصی بین کارفرمایان و پیمانکاران

ارتباط با ما

تهران، پیروزی، نرسیده به تقاطع کریمشاهیان، پلاک 200

021-91620020
09120390205


خبرنامه

در خبرنامه هفتگی ما مشترک شوید و با ما در ارتباط باشید.

نمایش فرم خبرنامه
آمار بازدید
امروز:1456
دیروز:3143
هفته:17292
ماه:86911
سال:566528

آنلاین: 6